Klubshow tuloksia

Otsikko

ROP

Sat'Elit Box Whiskey , omistaja Tuula Seppälä

ROP-PENTU

WW Yangoviper's Ever Say Never, omistaja Tuija Rautakorpi-Visakoívu & Ville-Vesa Visakoivu

ROP- JUNIORI

WW Yangoviper's Can You Believe Me, omistaja Sandra Siren

ROP -VETERAANI

Bestbox Bonita de Luna , omistaja Eija Kätkä-Riihioja

ROP- TURISTI

Playbox's Troublemaker, Minna Hultman

ROP-KASVATTAJA

Kennel Playbox's

VSP

Lincoln dell'Espinosolo, omistaja Krista Puhakka & Leenä Heikkilä

VSP- PENTU

Playbox's Legendario, omistaja Riina Öhman

VSP- JUNIORI

Boxwald's Glittering General, omistaja Riikka Heikkinen

VSP - VETERAANI

Liberum Avis Aut Caesar, omistaja Marjukka Heikkinen

ROP-KÄYTTÖKOIRA

Dedalo dell' Espinosolo, omistaja Leena Heikkilä & Krista Puhakka

Klubshow 2016 ( Andrea Cucnik)

ROP Veteraani

Boxmann Futurama

ROP Juniori

Sat'Elit Box Whiskey

VSP Juniori

Napmary's Heartbreaker

ROP Käyttökoira

Dedalo dell'Espinosolo

Parikilpailu

1. Liberum Avis Aut Caesar + Playbox's Flaming Diamond

2. Calvin Klein della Cappastorta + Bestbox Bonita De Luna

Kasvattajaluokka

1. Playbox's KP
2. Boxwald's KP

******************************************

ROP Sat'Elit Box Whiskey
VSP Amady Sanvita


Baby pennut

Zhen'lee Diezma KP

Pennut

Playbox's Queen Of Hearts KP1 ROP pentu
Caprina Belissa Belinda KP2

************

Turisti baby pennut

Cochise Titan KP

Turisti urokset

Playbox's Lafayette KP

************

UROKSET

Junioriluokka

Napmary's Heartbreaker ERI JUK1

Nuorten luokka

Calvin Klein della Cappastorta ERI NUK1
Lincoln dell'Espinosolo ERI NUK2
Playbox's Mr Morpheus EH NUK3
Playbox's Noisemaker EH NUK4

Avoin luokka

Playbox's Arctic ERI AVK1
Playbox's Flash Of The Shadow ERI AVK2
Caprina Arevalo's Aroma ERI AVK3
Bullrunners Easter Illusion EH AVK4

Käyttöluokka

Dedalo dell'Espinosolo ERI KÄK1

Valioluokka

Amady Sanvita ERI VAK1
Playbox's Warlock ERI VAK2
Turukano Doblestny Iz Mira Anzheliki ERI VAK3
Liberum Avis Aut Caesar ERI VAK4

⭐️⭐️ Paras Uros ⭐️⭐️
1. Amady Sanvita
2. Playbox's Arctic
3. Calvin Klein della Cappastorta
4. Dedalo dell'Espinosolo

************

NARTUT

Junioriluokka

Sat'Elit Box Whiskey ERI JUK1
Riesenwelle's a Box made for Mom ERI JUK2
Boxwald's Diamante Unica ERI JUK3
Riesenwelle's a Box full of Tricks ERI JUK4

Nuorten luokka

Boxwald's Cara Christallina ERI NUK1
Borealii Evi Angel ERI NUK2
Boxwald's Blackmore Lady ERI NUK3
Boxwald's Constanza ERI NUK4

Avoin luokka

Playbox's Golden Hope ERI AVK1
Tsunami Sanvita ERI AVK2
Bullrunners Easterwitch ERI AVK3
SkyBridge Xylorimba ERI AVK4
Bullrunners Dushi EH

️Valioluokka

Playbox's True Illusion ERI VAK1
Bestbox Bonita De Luna ERI VAK2
Playbox's Flaming Diamond ERI VAK3
Klarissa de la Finca Sapho ERI VAK4

veteraaniluokka

Boxmann Futurama ERI VEK1
Bullrunners Red Flash ERI VEK2
Liberum Avis Ballada ERI VEK3

Paras narttu

1. Sat'Elit Box Whiskey
2. Playbox's Golden Hope
3. Boxwald's Cara Cristallina
4. Playbox's True Illusion

Klubshow 2015

Tuomari: Pedro Bispo (kennel von Bispus), Portugali

UROKSET

Baby pennut
Istvan Denburg 1KP

Pennut 
Bestbox Infinito Solo Beso PEK1 KP, VSP Pentu
Bestbox Infinito Iniesta PEK2 KP

Junioriluokka
Playbox's Karelian Express JUN1, PU4
Playbox's L'Aquila JUN2
Caprina Amigo Azul JUN3
Playbox's Luckymaker JUN4

Nuortenluokka
Givemefive Prince Charmig, NUO1, PU1, ROP
Stengård Cassius Clay, NUO2
Playbox's Golden Giant, NUO3
Playbox's Highligt, NUO4

Avoinluokka 
Jewel No Akacisa, AVO1, PU2
Playbox's Flash Of The Shadow AVO2
Bullrunners Easter Illusion AVO3
Dandy Do Pinchecarneiro AVO 4

Valioluokka
Lamouse de la Finca Sapho VAL1, PU3
Borok'ko King Of Dream VAL2
Playbox's Don Juan VAL3
Playbox's Warlock VAL4

Veteraaniluokka
Boxmann Yellowstone, VET1, ROP VET
NARTUT

Baby pennut
Idelia Denburg 1KP

Pennut
Kaiffarin Derby PEK1 KP, ROP pentu
Ferito's  Bellissima PEK2  KP
Bestbox Infinita Bonita,PEK3  KP
Ferito's Basia Me PEK4 

Junioriluokka
Caprina Astella Adriana, JUN1, PN2
Caprina Amanda Admirada, JUN2
Playbox's Karelian Star JUN3
Palybox's Karelian Pearl JUN4

Nuortenluokka
Bestbox Hola Cara Mia, NUO1, PN3
Galaktika V Zenite Udachi NUO2
Bestbox Hola Reina, NUO3
Palma del Colle Dell'Infinito NUO4

Avoinluokka
Klarissa del la Finca Sapho, AVO1, VSP
Cochise Alice in Wonderland, AVO2
Playbox's Eternity, AVO3
Maxxima Di Villa Hunnicum, AVO4

Käyttöluokka
Givemefive Betty Boop, KÄY1, ROP KÄY

Valioluokka
Playbox's Flaming Diamond, VAL1 PN4
Bestbox Esmeralda Mas Cara, VAL2
Palybox's True Illusion VAL3

Veteraaniluokka
Raftsman Topgirl To Mabaker's VET1, VSP VET
Turistiluokka
Ferito's Besserwisser ROP 
GiveMeFive Pepperment Patty VSP

Parikilpailu
Palma del Colle Dell'Infinito & Liberum Avis Aut Caesar

Kasvattajaluokka
Caprina ROP kasvattaja

Jälkeläisluokka 
Liberum Avis Aut Caesar

Klubshow 2014

Tuomari: Inese Pablaka (kennel No Akacisa) Latvia

Playbox's Warlock ROP
Right Where I Belong Got Real VSP

Archa Von Samblebens Amadeus ROP Pentu
Solevita's Bittersweet VSP Pentu

Right Where I Belong Got Real ROP Juniori
Playbox's Golden Giant VSP Juniori

Playbox's Mystery ROP Veteraani

Bestbox ROP Kasvattaja

Liberum Avis Aut Caesar ROP Jälkeläisluokka

PU1 Playbox's Warlock
PU2 Borok'ko King Of Dream
PU3 Bestbox's El Hombre De Sierra
PU4 Playbox's Golden Giant

PN1 Right Where I Belong Got Real
PN2 Bestbox Bonita De Luna
PN3 Tsunami Sanvita
PN4 Playbox's Mystery

Klubshow 2013

Tuomari: Torsten Lemmer (kennel von Fausto) 

Playbox's Arabica ROP Juniori, ROP
Playbox's Warlock VSP
Zealbeat's Äccedent for Rent ROP Pentu
Inyeti's Tilia Cordata VSP Pentu
Bestbox's El'Hombre De Sierra ROP Turisti

Klubshow 2012

Tuomari: Vlerivj Novikov (kennel Armii Ljubvi) Venäjä

Playbox's True Illusion ROP
Playbox's Saruman VSP
Zealbeat's Åverspeed Indeed ROP Pentu
Ma Baker's Candy Man Can VSP Pentu
Bestbox Esmeralda Mascara ROP Juniori
Bestbox El Armor Eterno VSP Juniori
Bestbox's El' Hombre De Sierra ROP Turisti
Playbox's ROP Kasvattaja
Liberum Avis Aut Caesar ROP Jälkeläisluokka

Klubshow 2011

Tuomari: Hasse Åhnström (kennel Intense) Ruotsi

Playbox's True Illusion ROP
Liberum Avis Aut Caesar VSP
Stengårds Absolutely Fabulous ROP Pentu
Bullrunners Zibelius VSP Pentu
Aroma ROP Turisti
Playbox's ROP Kasvattaja

Klubshow 2010

Tuomari: Viktoria Pogodina (kennel SanVita) Ukraina

Zenmaxkays Maximus ROP
Borok'ko Sheron Stoun VSP
Fires Energy Sparta ROP Pentu
Playbox's Saruman ROP Baby Pentu, VSP Pentu
Playbox's Syrah VSP Baby Pentu
Bullrunners ROP Kasvattaja

Klubshow 2009

Tuomari: Sancuray Bongers-VD Mee (di noi Vincere) Hollanti

Boxmann Yellowstone ROP
Chanel du val D'Europe VSP
Borok'ko Dolcheta Carrera ROP Pentu
Sunbox Eroe VSP Pentu
Sulohuulen Diibadaaba ROP Turisti
Leedalein Mag Magnetism ROP Veteraani
Boxmann Starwars VSP Veteraani
Borok'ko ROP Kasvattaja


Klubshow 2008

Tuomari: Izak Rusticus (van Rusticana) Hollanti

Boxmann Yellowstone ROP
Liberum Avis Una Sorpresa VSP
Leedalein Mag Magnetism ROP Veteraani
Wanderobo Delight VSP Veteraani
GiveMeFive Betty Boob ROP Pentu
Cocoon's Lovey Choice VSP Pentu
Cocoon's ROP Kasvattaja