Klubshow 2019

TULOKSET

KLUBSHOW 2019 TULOKSET / RESULTS

Tuomari Izak Rusticus

UROKSET / MALES

Baby-pentuluokka / Baby class

WW Yangoviper`s Hot So What 1 kp Best In Show-pentu


Junioriluokka / Junior class

Boxwald`s Joe Black ERI 3

Folio Verso Potemkin ERI 1 PU 2 Best In Show-juniori

True Romance No Akacisa ERI 4

Liberum Avis Uspehs ERI 2


Nuortenluokka / Intermadiate class

Caprina Feliz Faustino ERI 1 PU 3

WW Yangoviper`s Fabio ERI 2


Avoin luokka / Open class

Berrypets Remington Derringer EH 4

Lincoln Dell`Espinosolo EH

Playbox`s Flash of the Shadow EH 3

Playbox`s Legendario ERI 2

Porsche No Akacisa ERI 1 PU 4


Valioluokka / Champion class

Houdini od Djevija ERI 1 PU 1 VSP

Napmary`s Heartbreaker ERI 2

Playbox`s Soulman ERI 3


Veteraaniluokka / Veteran class

Playbox`s Panthera ERI 1 Best In Show-veteraani

Playbox`s Warlock ERI 2


NARTUT / FEMALES

Baby-pentuluokka / Baby class

Positiivisen Cosminen Cristina 3.

WW Yangoviper`s Hope You Belive 1 kp VSP-pentu

WW Yangoviper`s How Your Dreams Come True 2 kp


Junioriluokka / Junior class

Boxwald`s Ice Crystal ERI 2

Caprina Glittering Grace ERI

Fire Lady Sanvita ERI 1 PN 3 VSP-juniori

Napmary`s Jenifer Lopez Belloliv ERI 3

Playbox`s Valhalla ERI 4

Yangoviper`s Go And Dream It EH


Nuortenluokka / Intermediate class

Boxwald`s Heaven Only Knows EH 3

Caprina Darling Daphne ERI 1 PN 4

WW Yangoviper`s Fairytale ERI 2


Avoinluokka / Open class

Boxwald`s Almost Perfect EH

Boxwald`s Edge Of Glory ERI 4

Boxwald`s Golden Angel ERI

Peerles Peppermint No Akacisa ERI 3

Playbox`s Show Dancer ERI 2

Stylesign Alice ERI 1 PN 2


Valioluokka / Champion class

Playbox`s Flaming Diamond ERI

Playbox`s Queen Of Hearts ERI 1 PN 1 BEST IN SHOW

Stengårds Fly Me To The Moon ERI 3

Vallaris Box Legenda ERI 2

WW Yangoviper`s Can You Believe ERI 4


Veteraaniluokka / Veteran class

Klarissa De La Finca Sapho ERI 1 VSP-veteraani

Playbox`s Unique ERI 2

Sulohuulen Livia EH 4

Vuorman Zusie ERI 3

Turistiluokka / Tourist class

Boxwald`s Capitano Corrado ERI 2


Boxwald`s Gawaine ERI 1 Best In Show-turisti


Kasvattajaluokka / Breeder class

Playbox`s 1.

WW Yangoviper`s 2.

Boxwald`s 3.


Jälkeläisluokka / Progeny class

Lincoln Dell`Espinosolo 1.

Playbox`s Soronume 2.


Parikilpailu / Couple competition

WW Yangoviper´s Hot So What & Yangoviper`s How Your Dreams Come True 1.

ONNITTELUT KAIKILLE!

Kuvia tapahtumasta löytyy kerhomme Galleriasta.

Tapahtumaa sponsoroi:

Husse mukana Klubshowssa!

Luvassa ruokatarjouksia!

Menossa mukana Biofarm!